1900 A Németujvári Takarékpénztár betéti könyvecskéje (Einlags-Büchlein der Güssingersparcassa), kétnyelvű, Wellisch Béla Szentgotthárd, kitöltetlen, sérült
cca 1900 Wien, Burgwache (Bécs, vár őrsége). Akvarellel színezett nyomat, jelzés nélkül, Verlag Nedomansky, Bécs kiadása. Üvegezett fakeretben. 18,5x26 cm
cca 1900 30 db színes nyomat a Pallas Nagy Lexikonából (Keramika I, Ásványok és kőzetek, drágakövek, magyar díszítmények stb.) és a Meyers Lexikonból. Helyenként foltos, néhány lap kissé sérült. 24x31 cm
cca 1900 60 db fekete-fehér nyomat, döntő többségében a Pallas Nagy Lexikonából sok érdekes témában (Budapesti épületek I., II. és III., magyar fegyverek I., torpedók, vérteshajók, szarvasok, vadászkutyák, vizslák, Buda és Pest 1730 körül, Aquincum romjai, magyar emlékérmék, stb.) és a Meyers lexikonból. Helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült. 24x31 cm
cca 1900 A király és királyné 1867-ben. Az Ország-Világ eredeti rajza. Nyomat, papír, Wessely és Falta jelzéssel a nyomaton. Üvegezett, ovális fakeretben. 19×24 cm