Nyomtatványok Tételek száma: 325
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2666712
14527
425
Printed Materials
1893-1902 Pictures of 1902, 1985 + National Gallery Pictures, stb., töredékszámok 2704996
14528
425
Printed Materials
1895 Az Ország-Világ XVI. évfolyamának 11. és 12. száma, egyik címlapján Kossuth Lajos halálának évfordulójára írt cikkel, 2 db 2706547
14529
425
Printed Materials
1896 Budapest, Mátyás-templom, meghívó az ezredéves évforduló alkalmából hálaadó istentiszteletre 2684710
14530
425
Printed Materials
1897 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VI. évf. 2. száma, 1897. jan. 18., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban 2711001
14531
425
Printed Materials
1897-1917 6 db színes boríték és levélpapír 2708416
14532
425
Printed Materials
1898 Magas-Tátra, Matlárháza, Stengel&Co., javított, 24×,30 cm / Vysoké Tatry 2708429
14533
425
Printed Materials
1898 Magas-Tátra, Óriási-zuhatag, Stengel&Co., 24×,30 cm / Vysoké Tatry 2709118
14534
425
Printed Materials
cca 1898 10 db mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, faipar valamint fém- és vasipar. Nyomat, papír. Vászonra kasírozva. Hajtva. Egyik kissé foltos. 62x94 cm 2684712
14535
425
Printed Materials
1898 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VII. évf. 1. száma, 1898. jan. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, kissé sérült állapotban 2704874
14536
425
Printed Materials
cca 1898 5 db mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, fém- és vasipar. Nyomat, papír. Hajtva. Szakadásokkal, sérülésekkel. 62x92 cm 2472549
14537
425
Printed Materials
1899 A Tanügyi értesítő emléklapja. A győrvidéki tanítóegyesület huszonötéves fennállásának emlékére 1874-1899. Szerk Ujlaki Géza. 46 p. Sérült papírborítékban- 46p. 2141551
14538
425
Printed Materials
cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft