Nyomtatványok Tételek száma: 325
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2359633
14795
425
Printed Materials
Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm 2679349
14796
425
Printed Materials
Vaszary János (1867-1939): Akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 40×28 cm 2679346
14797
425
Printed Materials
Vaszary János (1867-1939): Akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 40×28 cm 2668745
14798
425
Printed Materials
Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet nyomat paszpartuban, utólagos jelzéssel, 22×16 cm 2493767
14799
425
500
Printed Materials
Breznay Imre (?-): Királyi vár (Budapest). Fametszetről készült nyomat, papír, jelzett. 24x19,5 cm 2668772
14800
425
Printed Materials
Pólya Tibor (1886-1937): Seherezádé, nyomat, paszpartuban, 19×15 cm 2545942
14801
425
Printed Materials
Jelzés nélkül: Térdelő akt, nyomat paszpartuban, 20×27 cm 2668797
14802
425
Printed Materials
Jelzés nélkül: Kecske és király, nyomat, paszpartuban, 24×19,5 cm 2627152
14803
425
Printed Materials
Jelzés nélkül: Sávok, nyomat, paszpartuban, 13×26 cm 2427204
14804
425
Printed Materials
Ék Sándor (1902-1975): Lenin portré. Ofszetnyomat, papír, jelzett, lap széle foltos, 49,5×39,5 cm 2702989
14805
425
Printed Materials
Országháza, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm 2702990
14806
425
Printed Materials
Széchenyi-Lánchíd, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft