Nyomtatványok

Tételek száma: 325

cca 2000 Nyomat Paul Gauguin után. Ofszet, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben, 35×44 cm
14783.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 2000 Fenyvesi Márta (1956-): Tollforgató. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Hátoldalán a művésznő címkéjével. 12x8 cm
14784.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
cca 2000-2020 Malevics után: Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 45×62 cm
14785.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
2002 Magyar királyokat ábrázoló falinaptár, 33x43 cm + Azonosítatlan királyokat, híres személyeket, eseményeket...stb ábrázoló falinaptár, január és a címlap hiányzik, 42x29 cm
14786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 2005-2010 Für Emil (1967-) festőművész festményeiről készült 3d képeslap reprodukció, részben judaika témájú. 10×14 cm, üvegezett fakeretben.
14787.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2006 A Magyar Demokrata c. politikai hetilap 3 db száma (X. évf. 8., 14., 16. sz., 2006. febr. 23. - ápr. 20.), mindhárom címlapján Orbán Viktorral
14788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2007 Märklin modellvasút katalógus. Faszination Modelleisenbahn. Jahrbuch 2007/20089. Göppingen, 2008, Märklin, 544 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben, a hátsó borító kissé maszatos, és az egyik sarkán szamárfül.
14789.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14790.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 2010-2020 Art of Banksy. Nyomat, papír. Feltekerve. 68x48 cm
14791.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2013 A teremtés dicsérete, Weöres Sándor és Illés Árpád kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, kiállítási meghívó + Kivonat a kiállítás anyagából (a Sorsangyalok c. vers elemzése), fénymásolat, 12 p.
14792.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
2016 FC Bayern München magazin + Fortuna Düsseldorf futball mez és kiegészítő katalógus, német nyelvű
14793.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Keith Haring poszter, ofszet, papír, üvegezett fa keretben, 50×40 cm
14794.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft