3 400 Ft
11
1913 A Nemzeti Casinpo évkönyve. A Nemzeti Casino szabályai és tagjainak névosra. 1913. Nyolcvanhetedik évfolyam. Bp., 1914., Nemzeti Casino. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal, két lap hiányos, 100-105. oldalak között hiányzó lapokkal, rossz állapotban.