Steinitzer Ede: Szűz Mária virágos kertje. Szeged, 1898., Endrényi Laj... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~1000019/Steinitzer-Ede-Szuz-Maria-viragos-kertje-Szeged-1898-Endrenyi-Lajos-Kiadoi-kopott-egeszv~II2677924
2677924
17338
425
Books: Religion
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Steinitzer Ede: Szűz Mária virágos kertje. Szeged, 1898., Endrényi Lajos. Kiadói kopott egészvászon-kötés, az elejéről két hiányzó lappal (III/IV, V/VI.)
: hsz