Sőrés János: Szent-Mihály (Bűdszentmihály) község története tekintettel ref. egyháza történetére. Debrecen, 1887, Városi Könyvnyomda. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, belül a gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.