15016.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A sivatag népe. Bp., é.n. (1926), Franklin, 246+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerinc alján folttal.