Marx-Engels: A kommunista kiáltvány. Ford.: Józsa Béla. Szerk.: Jordák... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000009/Marx-Engels-A-kommunista-kialtvany-Ford-Jozsa-Bela-Szerk-Jordaky-Lajos-Kolozsvar-1945~II2705091
2705091
15656
425
Books: History
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Marx-Engels: A kommunista kiáltvány. Ford.: Józsa Béla. Szerk.: Jordáky Lajos. Kolozsvár, 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. Ritka!
: hsz