Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp., 19... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000009/Fenyo-Miksa-Az-elsodort-orszag-Naplojegyzetek-1944-1945-bol-Bp-1946-Revai-637plus3-p-Kia~II2698500
2698500
15821
425
Books: History
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp., 1946, Révai. 637+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tg