D'Artagnan: Régi magyar társasélet I-II. köt. Előszóval ellátta: Porzó. [Ágai Adolf.] Bp., 1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett zöld egészvászon-kötések, az I. kötet gerince javított a borítón kopásnyomokkal.