Vegyészek zsebkönyve. Szerk.: Preisich Miklós. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó, 1118 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal.
Dr. Romsauer Lajos: Ábrázoló geometria. Második köt.: A síkgörbék, a térgörbék és a görbe felületek ábrázoló geometriája, a kótás projekció és a centrális projeckió. Bp., 1930, Franklin-Társulat, IX+284 p. Egészvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.