Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 14

15599.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15600.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15601.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15602.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sport és játék I. és II. sorozat. Bp., Enciklopédia Rt. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
15604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15605.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sportzsebkönyv. Sporteredményeink statisztikája 1945-1955. Magyar sportolók eredményei az olimpiai játékokon. Világ-, Európa- és országos csúcseredmények. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Tamásy József. Török Mihály rajzaival. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15606.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A Magyar Úszó Szövetség évkönyve 1942. Szerk.: Fehér J. István. Bp., 1943, Magyar Úszó Szövetség (Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt.), 80 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15607.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Keszeghorgászat, versenyhorgászat. Szerk.: dr. Holly Iván. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, volt könyvtári példány.
15609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Syposs Zoltán: Villanó pengék. Arcok, riportok vívósportunk történetéből. Bp., 1975., Sport. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bocsák Miklós: A császár és utána a sötétség. Bp., 1984, Sport. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált.
15611.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft