17381.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp., (1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, borítóval