[Mittermaier, Carl Joseph Anton (1787-1867)] Dr. K. J. Mittermaier: Erfahrungen über die Wirksamkeit der Schwurgerichte in Europa und Amerika über ihre Vorzüge, Mängel und Abhülfe. Erlangen, 1865., Fredinand Enke, VIII+786 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.
A Hágai Nemzetközi Bíróság 1997. szeptember 25.-i ítélete Bős-Nagymaros vízlépcső rendszer (Magyarország / Szlovákia) ügyében. A Külügyminisztérium által készített fordítás. Aranyozott bőrkötésben, a borítón néhány kis kopásnyommal.
Földi András és Hamza Gábor: A római jog története és institúciói. Bp., 2016, Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. Huszonegyedik átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
Ruszoly József: A választási bíráskodás Magyarországon 1848-1948. Bp., 1980, Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó papírborítón kis hiánnyal. Megjelent 1600 példányban.