Könyvek: Jog

Tételek száma: 20

15614.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Térfi Gyula: Hatásköri jogszabályok és hatásköri határozatok tára. Bp., 1913, Franklin. Bordázott gerincű félbőr kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
15615.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15616.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db Magyary Zoltán mű reprintje: A közigazgatás legfőbb vezetési szervezési szempontból. Magyar közigazgatás Bp., 1942. M kir Egyetemi ny.
15617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1844 Törvényjavaslat a honosításrul s a külföldiekről 4p
15618.

1844 Törvényjavaslat a' honosításrul 's a' külföldiekről 4p

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az 1871-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Pest, 1872., Ráth Mór, VI+734 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15619.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15620.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1831 Oktatásügyi témában Heves és Külső-Szolnok vármegyék javaslatai. 7 p.
15621.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Földi András és Hamza Gábor: A római jog története és institúciói. Bp., 2016, Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. Huszonegyedik átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
15622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15623.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15625.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft