Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 10

John Arden: Left.handed liberty. London, 1965. Methuen.. Kiadói papírkötésben
17360.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
La mythologie mise a ala portée de tout le monde tome X. Párizs, 1793, Déterville. Egészbőr kötés, hiányos, kopottas állapotban.
17361.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Paolo Coelho: Der Fünfte Berg. Zürich, 1998, Diogenes. Német nyelven. Kiadói papírkötés
17362.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wells, Herbert George: The Invisible Man. Moszkva, 1963, Viszsaja Skola. Angol nyelven, angol-orosz szószedettel. Kiadói illusztrált papírkötés.
17363.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
C. L. Hawker: Simple colloquial Persian. Longmans. 1961. Kiadói papírkötésben
17364.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Shakespeares Sämtliche Werke III. köt. Illustrit von John Gilbert. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17365.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Lehrbuch der Zuschneidekunst für Herrenbekleidung. System M. Müller & Sohn. É.n., München, Verlag der Deutschen Bekleidungs-Akademie München. 455 p. 11., teljesen átdolgozott kiadás. Német nyelvű férfi szabászati tankönyv. Egészvászon kötésben, sérült gerinccel, sérült kötéssel, sérült és foltos címképpel és címlappal, néhány kissé sérült és foltos lappal, későbbi csomagolópapír véfőborítóval, védőborító kötéstáblák belsejére ragasztva.
17366.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Philippa Gregory: Three sisters, three queens. London,2016,Simon & Schuster. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17367.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Charles Dickens: Oliver Twist or, The Parish Boys Progress. New Yok,én., Nelson Doubleday. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17368.

Charles Dickens: Oliver Twist or, The Parish Boy's Progress. New Yok,én., Nelson Doubleday. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17369.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft