Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 415
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2698764
16685
425
Books: Architecture, Art
Csenkey Éva: Zsolnay szecessziós kerámiák. Bp., 2000, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2677347
16686
425
Books: Architecture, Art
Turczi István: Erotikon. Eifert János aktfotóival. Bp., 2008, Kossuth Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2647672
16687
425
2200
Books: Architecture, Art
Harangozó Márta: Varga Imre. Bp., 1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. Gazdag képanyaggal, Varga Imre szobrász műveinek fotóival illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2683917
16688
425
Books: Architecture, Art
Fényirdák, fényképészeti műtermek. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben. 2709472
16689
425
Books: Architecture, Art
Keleti Gusztáv: Művészeti dolgozatok. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 652 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. 2684754
16690
425
Books: Architecture, Art
Nemes Mihály: A magyar jelmez és fejlődése dióhéjban. Pozsony-Bp., é.n. Stampel. 104p. Sok rajzzal. Festett Gottermayer egészvászon kötésben 2705138
16691
425
Books: Architecture, Art
Gaudí, an introduction to his architecture. 2001, Triangle Postals. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2689893
16692
425
Books: Architecture, Art
Kádár Béla (1877-1956.) Zenészek, 1928. Bp., 2018, Virág Judit, 47+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2672155
16693
425
Books: Architecture, Art
Csányi János: Színházi ember. Íves Könyvek 13. Bp., 1996, (NYOMDACOOP), 29+(3) p. (Mellékleletek: ismertető + 6 db képeslap). Kiadói varrott papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (50./300) példány. 2643089
16694
425
Books: Architecture, Art
Dunhill, Alfred: The Pipe Book. Preface by Richard Dunhill. Guilford, 2002, The Lyons Press. Fekete-fehér ábrákkal és képtáblákkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2708036
16695
425
Books: Architecture, Art
1903 Magyar Pályázatok. Szerk.: Fejér Lajos és Ritter Ignácz építészek. I. évf. 9. sz. Bp., "Pátria"-ny., 40 p. Számos illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, kissé hiányos, foltos borítóval. Benne a budapesti Örökimádás-templom tervpályázata, Aigner Sándor győztes pályamunkájával. 2707881
16696
425
Books: Architecture, Art
Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, [MOL Rt.], 100 p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadóipapír védőborítóban. Sváby Lajos (1935-2020) festőművész által DEDIKÁLT példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft