Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 415

Lübke, Wilhelm: Denkmäler der Kunst. Zur Übersicht des Entwicklungsganges der bildenden Künste, von den frühesten Werken bis auf die neuere Zeit. Stuttgart, 1864, Ebner & Seubert, IV+56 p. + 56 t. (fekete-fehér képtáblák). Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott, harántalakú egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
16649.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Képgyártó dinasztia Székelyudvarhelyen. A Kováts - napfényműterem száz éve. Kiállítási katalógus. Bp., 2007., Néprajzi Múzeum. Nagyon gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16650.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Beaumont, Cyril: Puppets and Puppetry. London-New York, 1958, The Studio. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
16651.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
16652.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
16653.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16654.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Lantos Ferenc: Vizuális kalandozások II. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16655.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Not fade away. The rock & roll photography of Jim Marshall. Edited by David Fahey. Foreword by Michael Douglas. London, 1997., Aurum Press. Angol nyelven. Első kiadás. Rendkívül izgalmas képanyaggal illusztrált, rajtuk pl.: Rolling Stones, Beatles, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Muddy Waters, Bob Dylan, Jim Morrison, Janis Jopplin, Alice Cooper, Johnny Cash és mások. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító alsó sarkán folttal.
16656.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16657.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16658.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csekovszky Árpád keramikusművész alkotásainak gyűjteménye. Szerk.: Csekovszky Árpádné és Csekovszky Balázs. Bp., 2001, Csekovszky Árpád Művészeti Közalapítvány. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Csekovszky Árpád kerámikusművész. Bp., 1997, Csekovszky. Kiadói papírkötés.
16659.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Barcsay Gyűjtemény, Szentendre. Kiállítási katalógus. A kiállítást rendezte és a katalógust összeáll.: Petényi Katalin. Szentendre, (1978), Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés. A művész, Barcsay Jenő (1900-1988) által aláírt példány!
16660.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft