1934 Magyar Művészet folyóirat X. évf. 1-12. sz., teljes évfolyam. A Szinyei Merse Pál-Társaság megbízásából kiadja az Athenaeum Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Korabeli, kissé kopott, foltos egészvászon mappában, változó állapotban.