17760.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Jelusich, Mirko: Caesar. Történelmi regény. Ford.: Gergely Janka. Bp., 1936, Grill Károly (GyÅ‘r, GyÅ‘ri HÃrlap-ny.), 451 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval.