Judaika

Tételek száma: 21

1940 Kohn Gábor zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) tábori posta a 205/2. tábori munkás század besztercei munkatáborból Kohn Sándornak címezve a gyertyánligeti munkatáborba (207/3. m. sz.). Judaika / WWII Letter from a Jewish labor serviceman to his brother from the labor camp of Bistrita to the labor camp of Kobyletska Poliana. Judaica (EB)
22707.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1944 Róth Lajos zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) tábori posta a süvetei tábori munkás század munkatáborból barátjának címezve. Judaika / WWII Letter from a Jewish labor serviceman to his friend from the labor camp of Sivetice. Judaica (EK)
22708.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
5 db magyar második világháborús zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) tábori posta a gyergyószentmiklós 201/29. munkás század munkatáborból Klein Béla és szerelme Nagy Júlia között 1940-ből / 5 WWII Hungarian letters between a Jewish labor serviceman and his lover from 1944. Judaica
22709.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1924 Stein am Brückel. Die Ersten Folgen des Anschlusses / Antiszemita és kommunizmus ellenes gúnyos grafika. Besskó Lithografia, Judaika / Anti-Semitic and anti-communist mocking art postcard. Judaica s: Szűts (EK)
22710.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938 Der ewige Jude. Grosse politische Schau in der Nordwestbahnhalle in Wien / The Eternal Jew. Political art exhibition in Vienna. Judaica, Anti-Bolshevik, Antisemitic, Nazi propaganda. s: H. Stalüter + 1938 Besuchet die Ausstellung Der ewige Jude Wien So. Stpl.
22711.
Anyagjel T2

1938 Der ewige Jude. Grosse politische Schau in der Nordwestbahnhalle in Wien / The Eternal Jew. Political art exhibition in Vienna. Judaica, Anti-Bolshevik, Antisemitic, Nazi propaganda. s: H. Stalüter + "1938 Besuchet die Ausstellung "Der ewige Jude" Wien" So. Stpl.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
A lépvessző. Szabadság! Egyenlőség! Testvériség! Gúnyos antiszemita propaganda lap. Felelős kiadó Nagykálnai Levatich László. Held János könyvnyomdája / Anti-Semitic propaganda card, mocking art postcard. Judaica (EB)
22712.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Mt. Zion, Jerusalem, The Chamber of the Harp. Judaica
22713.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herzlichen Glückwunsch zun neuen Jahre / Zsidó újévi üdvözlet héber nyelven, Izsák feláldozása. Dombornyomott litho / Jewish New Year greeting, Hebrew language, Binding of Isaac, embossed litho (fa)
22714.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Types dOrient Serie III. No. 2524. Vieux juif / Old Jewish man, Tunis / Tunéziai öreg zsidó férfi (EK)
22715.
Anyagjel T2/3

Types d'Orient Serie III. No. 2524. Vieux juif / Old Jewish man, Tunis / Tunéziai öreg zsidó férfi (EK)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Happy Passover! Jewish folding card. Judaica - modern (EK)
22716.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Judaica art postcard (EB)
22717.
Anyagjel T3

Judaica art postcard (EB)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Types dOrient Serie III. No. 2524. Vieux juif / Old Jewish man, Tunis / Tunéziai öreg zsidó férfi
22718.
Anyagjel T1/2

Types d'Orient Serie III. No. 2524. Vieux juif / Old Jewish man, Tunis / Tunéziai öreg zsidó férfi

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: