3 200 Ft
Andreas Geiger (1765-1856) metszése, Johann Christian Schoeller (1782-1851) után: Scholz úr és Nestroi úr (Csotume-Bild zur Theaterzeitung No. 60. Biedermeier humoros kép). Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, fém veretes üvegezett fakeretben. 22,5x16,5 cm