Vértes Marcell (1895-1961): Big band. Akvarell, tus, papír, jelezve jo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vertes-Marcell-1895-1961-Big-band-Akvarell-tus-papir-jelezve-jobbra-lent-Paszpartuban-uv~II2707899
2707899
10487
425
48000
Leírás: Vértes Marcell (1895-1961): Big band. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15x21,5 cm
: pk