Istvánffy Gyula (1857-1943): A nap tüze, 1921. Vegyes technika, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Istvanffy-Gyula-1857-1943-A-nap-tuze-1921-Vegyes-technika-papir-jelezve-balra-lent-Uvege~II2655524
2655524
10173
425
Leírás: Istvánffy Gyula (1857-1943): A nap tüze, 1921. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 21×28 cm
: pk