Ircsik József (1932-1986): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ircsik-Jozsef-1932-1986-Dombos-taj-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattal-e~II2702179
2702179
10171
425
28000
Leírás: Ircsik József (1932-1986): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Keretben, 60×80 cm
: pk