https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Basch-Edit-1895-1980-Taj-1930as-evek-1935-Akvarell-papir-kartonra-kasirozva-jelezve-j~II2706222
2706222
10034
425
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
LeÃrás:
Basch Edit (1895-1980): Táj, 1930as évek (1935?). Akvarell, papÃr, kartonra kasÃrozva, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria - Új Magyar Képtár raglapjával. Sarkaiban kissé sérült. 35x51 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk