cca 1930 Jelzés nélkül: Art deco női fejek, akvarell, papír, korabeli... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/cca-1930-Jelzes-nelkul-Art-deco-noi-fejek-akvarell-papir-korabeli-uvegezett-keretben-23-5~II2710218
2710218
10538
425
22000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
22 000 Ft 59,46 EUR , 64,71 USD
Leírás: cca 1930 Jelzés nélkül: Art deco női fejek, akvarell, papír, korabeli üvegezett keretben, 23,5×16,5 cm
: pk