Olvashatatlan (Szantrucsek?) jelzéssel: Udvar (Budai vár?). Olaj, ceru... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-Szantrucsek-jelzessel-Udvar-Budai-var-Olaj-ceruza-vaszon-Kisse-serult~II2706251
2706251
10737
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan (Szantrucsek?) jelzéssel: Udvar (Budai vár?). Olaj, ceruza, vászon. Kissé sérült (apró lyukakkal a vásznon). 31,5×37 cm
: nagy_andras