F. Wolf jelzéssel: Osztrák hegyi falu. XIX. sz. Akvarell, ceruza, papí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/F-Wolf-jelzessel-Osztrak-hegyi-falu-XIX-sz-Akvarell-ceruza-papir-Jelzett-uvegezett-kere~II2708853
2708853
10604
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: F. Wolf jelzéssel: Osztrák hegyi falu. XIX. sz. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett, üvegezett keretben 54x38 cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: