KPM jelzett mártásos és mustártartó, kézzel festett porcelán, kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/KPM-jelzett-martasos-es-mustartarto-kezzel-festett-porcelan-kopasnyomokkal-m-11-14-cm~II2701379
2701379
11334
424
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: KPM jelzett mártásos és mustártartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, m: 11-14 cm
: nagy_andras