Cseh "Altwien" porcelán bonbonier mitológiai jelenettel, matricás, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Cseh-Altwien-porcelan-bonbonier-mitologiai-jelenettel-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-7C3978~II2701170
2701170
11376
424
7500
Kikiáltási ár:
7 500 Ft 20,27 EUR , 22,06 USD
Leírás: Cseh "Altwien" porcelán bonbonier mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 7×8×10 cm
: karap_norbert