Charles André Joseph Marie de Gaulle dísztányér, matricás porcelán, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Charles-Andre-Joseph-Marie-de-Gaulle-disztanyer-matricas-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-~II2572379
2572379
11411
424
Leírás: Charles André Joseph Marie de Gaulle dísztányér, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:27cm
: tm