2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490 / A koronázás 555. évfordulója" kétold... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~1500019/2019-Hunyadi-Matyas-1464-1490-A-koronazas-555-evforduloja-ketoldalas-aranyozott-Cu-Ni-e~II2681584
2681584
32405
424
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: 2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490 / A koronázás 555. évfordulója" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem, peremen jelzett "00836/20000" sorszámmal, kapszulában (33mm) T:BU ujjlenyomat
: pk