Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 105

32300.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1974. Winston Churchill születésének 100. évfordulója 1874-1974 kétoldalas aranyozott bronz emlékérem, peremén 0102 sorszámmal, AMI gyártói jellel. Szign.:Smitt (37mm) T:1 kis patina USA 1974. Winston Churchill Centenary 1874-1974 two-sided gilt bronze commemorative medallion, with 0102 serial number and AMI makers mark on the edge. Sign.:Smitt (37mm) C:UNC small patina
32301.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
32302.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Amerikai Egyesült Államok 1987. Amerikai Fiziológiai Társaság - Alapítók - H. Newell Martin, S. Weir Mitchell, Henry P. Bowditch, John G. Curtis, Russell H. Chittenden / Amerikai Fiziológiai Társaság - századforduló 1887-1987 kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1- kis ph USA 1987. American Physiological Society - Founders - H. Newell Martin, S. Weir Mitchell, Henry P. Bowditch, John G. Curtis, Russell H. Chittenden / American Physiological Society - Centennial 1887-1987 two-sided bronze commemorative medallion (63mm) C:AU small edge error
32303.

Amerikai Egyesült Államok 1987. "Amerikai Fiziológiai Társaság - Alapítók - H. Newell Martin, S. Weir Mitchell, Henry P. Bowditch, John G. Curtis, Russell H. Chittenden / Amerikai Fiziológiai Társaság - századforduló 1887-1987" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1- kis ph USA 1987. "American Physiological Society - Founders - H. Newell Martin, S. Weir Mitchell, Henry P. Bowditch, John G. Curtis, Russell H. Chittenden / American Physiological Society - Centennial 1887-1987" two-sided bronze commemorative medallion (63mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1988. Ralph R. Sonnenschein - U.C.L.A. Kardiovaszkuláris Fiziológia 1951-1988 / Kíváncsiság; kutatás; felfedezés; tudás a vérben kétoldalas bronz emlékérem (58mm) T:1- kis patina USA 1988. Ralph R. Sonnenschein - U.C.L.A. Cardiovascular Physiology 1951-1988 / Curiosity; exploration; discovery; knowledge, quest in the blood two-sided bronze commemorative medallion (58mm) C:AU small patina
32304.

Amerikai Egyesült Államok 1988. "Ralph R. Sonnenschein - U.C.L.A. Kardiovaszkuláris Fiziológia 1951-1988 / Kíváncsiság; kutatás; felfedezés; tudás a vérben" kétoldalas bronz emlékérem (58mm) T:1- kis patina USA 1988. "Ralph R. Sonnenschein - U.C.L.A. Cardiovascular Physiology 1951-1988 / Curiosity; exploration; discovery; knowledge, quest in the blood" two-sided bronze commemorative medallion (58mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1990. Dr. Schick Béla 1877-1967 / A világot a gyermekek lélegzete tartja életben - A Talmudból kétoldalas bronz emlékplakett, peremén Magnes Museum, Maco jelzéssel és 237 sorszámmal. Szign.: Gerta Wiener (~44x46mm) T:1- kis ph, karc USA 1990. Béla Schick M.D. 1877-1967 / The World is kept alive by the breath of Children - Talmud two-sided bronze commemorative plaque with Magnes Museum, Maco and 237 mark on the edge. Sign.: Gerta Wiener (~44x46mm) C:AU small edge error, scratch
32305.

Amerikai Egyesült Államok 1990. "Dr. Schick Béla 1877-1967 / A világot a gyermekek lélegzete tartja életben - A Talmudból" kétoldalas bronz emlékplakett, peremén "Magnes Museum, Maco" jelzéssel és "237" sorszámmal. Szign.: Gerta Wiener (~44x46mm) T:1- kis ph, karc USA 1990. "Béla Schick M.D. 1877-1967 / The World is kept alive by the breath of Children - Talmud" two-sided bronze commemorative plaque with "Magnes Museum, Maco" and "237" mark on the edge. Sign.: Gerta Wiener (~44x46mm) C:AU small edge error, scratch

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
32306.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
32307.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
13
Amerikai Egyesül Államok DN President Coin 34db-os fém zseton készlet papírdobozban T:2,2- USA ND President Coin 34pcs of metal token set in paper case C:XF,VF
32308.

Amerikai Egyesül Államok DN "President Coin" 34db-os fém zseton készlet papírdobozban T:2,2- USA ND "President Coin" 34pcs of metal token set in paper case C:XF,VF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
32309.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32310.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ausztria 1883. Emlékül az 1883-as Nemzetközi Elektromos Kiállításra Al emlékérem mellszalagon (34mm) T:2 Austria 1883. To commemorate the International Electric Exhibition of 1883 Al commemorative medallion with ribbon (34mm) C:XF
32311.

Ausztria 1883. "Emlékül az 1883-as Nemzetközi Elektromos Kiállításra" Al emlékérem mellszalagon (34mm) T:2 Austria 1883. "To commemorate the International Electric Exhibition of 1883" Al commemorative medallion with ribbon (34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft