Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 105

Csehszlovákia 1968. Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha (Nemzetközi Gasztroenterológiai Kongresszus, Prága) kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: M. Knobloch (60mm) T:1- patina Czechoslovakia 1968. Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: M. Knobloch (60mm) C:AU patina
32324.

Csehszlovákia 1968. "Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha (Nemzetközi Gasztroenterológiai Kongresszus, Prága)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: M. Knobloch (60mm) T:1- patina Czechoslovakia 1968. "Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: M. Knobloch (60mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Csehszlovákia 1968. Otokar Teyschl akadémikus 1891-1968 / A Jan Evangelista Purkyne Egyetem Orvosi karának Gyermekgyógyászata kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina Czechoslovakia 1968. Otokar Teyschl academic 1891-1968 / University of Jan Evangelista Purkyne, Pediatrics of the Faculty of Medicine two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF patina
32325.

Csehszlovákia 1968. "Otokar Teyschl akadémikus 1891-1968 / A Jan Evangelista Purkyne Egyetem Orvosi karának Gyermekgyógyászata" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina Czechoslovakia 1968. "Otokar Teyschl academic 1891-1968 / University of Jan Evangelista Purkyne, Pediatrics of the Faculty of Medicine" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csehszlovákia 1971. A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Karel Havlíček Borovský 1821-1856. Szign.: M. Knobloch (36mm) T:1- Czechoslovakia 1971. Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Karel Havlíček Borovský 1821-1856. Sign: M. Knobloch (36mm) C:AU
32326.

Csehszlovákia 1971. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Szign.: M. Knobloch (36mm) T:1- Czechoslovakia 1971. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Sign: M. Knobloch (36mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32327.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Csehszlovákia 1972. A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Jaroslav Vrchlický 1853-1912. Szign.: JP (36mm) T:1- Czechoslovakia 1972. Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Jaroslav Vrchlický 1853-1912. Sign: JP (36mm) C:AU
32328.

Csehszlovákia 1972. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Szign.: JP (36mm) T:1- Czechoslovakia 1972. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Sign: JP (36mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csehszlovákia 1978. A keresztény béke konferencia 20. évfordulója kétoldalas fém emlékérem eredeti tokjában T:2 patina Czechoslovakia 1978. 20 years of the Christian Peace Conference two-sided metal commemorative medallion in its original case C:XF patina
32329.

Csehszlovákia 1978. "A keresztény béke konferencia 20. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokjában T:2 patina Czechoslovakia 1978. "20 years of the Christian Peace Conference" two-sided metal commemorative medallion in its original case C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Csehszlovákia 1979. Az egység fejlesztésében szerzett érdemeiért / Litomerice 1969-1979 Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Czechoslovakia 1979. Za zásluhy o rozvoj útvaru / Litomerice 1969-1979 Br medallion in original case (60mm) C:AU
32330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csehszlovákia 1981. Gyermekgyógyászati Kar kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:L(udek) Havelka (65mm) T:2 Czechoslovakia 1981. Faculty of Pediatrics (Facultas Pediatrica) two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:L(udek) Havelka (65mm) C:XF
32331.

Csehszlovákia 1981. "Gyermekgyógyászati Kar" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:L(udek) Havelka (65mm) T:2 Czechoslovakia 1981. "Faculty of Pediatrics (Facultas Pediatrica)" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:L(udek) Havelka (65mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csehország DN Tomas Jordan (Jordán Tamás) 1539-1586 / Az első tartományi orvos Moráviában kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem. Szign.:Z.R. (60mm) T:2 Czech Republic ND Tomas Jordan 1539-1586 / The first provincial doctor in Moravia two-sided silver plated bronze commemorative medallion. Sign.:Z.R. (60mm) C:XF
32332.

Csehország DN "Tomas Jordan (Jordán Tamás) 1539-1586 / Az első tartományi orvos Moráviában" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem. Szign.:Z.R. (60mm) T:2 Czech Republic ND "Tomas Jordan 1539-1586 / The first provincial doctor in Moravia" two-sided silver plated bronze commemorative medallion. Sign.:Z.R. (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Finnország 1989. XXXI. Nemzetközi Fiziológiai Tudományok Kongresszusa kétoldalas bronz emlékérem, peremén Sillander jelzéssel (50mm) T:1- patina Finland 1989. XXXI. International Congress of Physiological Sciences two-sided bronze commemorative medallion with Sillander mark on the edge (50mm) C:AU patina
32333.

Finnország 1989. "XXXI. Nemzetközi Fiziológiai Tudományok Kongresszusa" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "Sillander" jelzéssel (50mm) T:1- patina Finland 1989. XXXI. International Congress of Physiological Sciences" two-sided bronze commemorative medallion with "Sillander" mark on the edge (50mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország / Lyon 1818. Lyoni Gyógyszertár bronz emlékérem peremen beütéssel. Szign.: Perrin, Penin (34mm) T:2 peremen anyagfelesleg France / Lyon 1818. DIispensary of Lyon bronze commemorative medallion. VADE ET TV FAC - SIMILITER - S; LVC. X. XXXVII / DISPENSAIRE - GENERAL DE LYON - FONDE EN - MDCCCXVIII. Sign.: Perrin, Penin (34mm) C:XF excess material on the edge
32334.

Franciaország / Lyon 1818. "Lyoni Gyógyszertár" bronz emlékérem peremen beütéssel. Szign.: Perrin, Penin (34mm) T:2 peremen anyagfelesleg France / Lyon 1818. "DIispensary of Lyon" bronze commemorative medallion. "VADE ET TV FAC - SIMILITER - S; LVC. X. XXXVII / DISPENSAIRE - GENERAL DE LYON - FONDE EN - MDCCCXVIII". Sign.: Perrin, Penin (34mm) C:XF excess material on the edge

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
32335.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft