Nyomtatványok Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2697999
14801
424
Printed Materials
1992 Szász Endre alkotásainak nyomtatott verzióját tartalmazó nagyméretű falinaptár, Képzőművészeti Kiadó, Kossuth Nyomda. Néhány kevés lap szélén apró sérülésekkel, törésnyomokkal, máskülönben jó álapotban. 43x43 cm 2680969
14802
424
Printed Materials
cca 1992-2003 Vegyes autósprospektus tétel, 4 db: Jaguar X - Type, Ford Taurus 1992, 1993 Eagle Talon, Land Rover Discovery 2646963
14803
424
Printed Materials
cca 1993-2003 4 db vegyes erotikus és pornó újság 2700600
14804
424
Printed Materials
cca 1994 Lisztes Krisztián (FTC) SIGN aláíró kártya minta 2403861
14805
424
Printed Materials
1996-2007 Schuco játék autó katalógusok 3 darab 2680304
14806
424
Printed Materials
1996 Harley-Davidson, képes német nyelvű prospektus 2698002
14807
424
Printed Materials
1997 Kass János grafikáinak reprodukcióival illusztrált nagyméretű falinaptár, Medicina Art Galéria kiadása, jó állapotban, 49,5x33,5 cm 2695248
14808
424
Printed Materials
cca 2000 I Ferenc József, Erzsébet (Sisi) és gyerekeik. Modern nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 36,5x28 cm 2696570
14809
424
Printed Materials
cca 2000-2010 Alan Moore, Kevin O'Neill: The League of Extraordinary Gentlemen, Vol. I-II. America's Best Comics. Comic books, in mint condition. / The League of Extraordinary Gentlemen, I-II. köt. Angol nyelvű, színes képregényfüzetek, hibátlan állapotban. (A képregény a 2003-ban, magyarul "A szövetség" címen megjelent film alapjául is szolgált.) 2696152
14810
424
Printed Materials
2000 A szerződés - Trianon a békediktátum hiteles szövege - A Budapesti Közlöny rendkívüli kiadásának reprintje 98p 2695217
14811
424
Printed Materials
cca 2000 Renoir - La loge. Modern nyomat. Plexiüvegezett fakeretben. 40,5x28 cm 2695210
14812
424
Printed Materials
cca 2000 Baudoin - L'amour frivole. Erotikus modern nyomat. Plexiüvegezett fakeretben. Lap alja kissé sérült. 40,5x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft