Nyomtatványok

Tételek száma: 323

1955-1963 A Képes Sport 5 db száma, vegyes állapotban
14704.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1956 Vegyes 1956-os újság tétel, 5 db:  Kis Újság 1956 nov. 1., szakadt, 4 p.; Népszava 1956. nov. 3., szakadt, 4 p.;  Magyar Világ 1956. nov. 3., I. évf. 3. sz., 4 p.;  Magyar Nemzet 1956. nov. 4., szakadt, 6 p.;  Népszava 1956. nov. 1.,szakadt, 4 p.
14705.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
1957-1959 Rassegna degli Archivo di Stato. Anno XVII, No. 1-3. + Anno XIX, No. 3. (4 db). Istituto Poligrafico dello Stato-Libreria dello Stato. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, az egyik sérült borítóval.
14706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1958 Műterem művészeti folyóirat I. évf. 2. sz., 1958. február, fekete-fehér fotókkal illusztrált, 48 p. Kis sérülésekkel, foltokkal.
14707.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1959 The FBI Story, Dell Movie Classic No. 1069, based on the motion picture by Warner Bros. Pictures, Inc. Comic book, with damaged cover. / The FBI Story c. 1959-es amerikai film hivatalos képregény-adaptációja, a Dell Publishig Co. és a Warner Brothers kiadásában. Angol nyelvű, színes képregényfüzet, sérült borítóval.
14708.

1959 The FBI Story, Dell Movie Classic No. 1069, based on the motion picture by Warner Bros. Pictures, Inc. Comic book, with damaged cover. / "The FBI Story" c. 1959-es amerikai film hivatalos képregény-adaptációja, a Dell Publishig Co. és a Warner Brothers kiadásában. Angol nyelvű, színes képregényfüzet, sérült borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
1960 Füles IV. évf. 15. sz., 24 p.
14709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1960 Casino de Paris. Avec Frénésies. Super-production de Henri Varna. Francia nyelvű, illusztrált programfüzet.
14710.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1960-1970 Centra. Bern. M. Schaerer A. G., orvosi asztalt bemutató kihajtható képes prospektus, német nyelven, hajtott, kis szakadással.
14711.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1960-1970 Goethe: Kéz kezet mos (A bűnrészesek), írta: Horváth Tibor. Technikai forgatókönyv, Mafilm, 141 p. Egészvászon-kötésben.
14712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1961 Bp., Békekölcsön hivatalos sorsolási jegyzéke (Első, Ötödik, Hatodik BK), 1961. II. félév, Országos Takarékpénztár, 4+4 p.
14713.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1961 Népszabadság XIX. évf. 197. sz., 1961. aug. 19., a címlapon Jurij Alekszejevics Gagarin szovjet űrhajós, 12 p.
14714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1962 Darryl F. Zanucks The Longest Day. Great Movies Pictorial Vol. 1., No. 1. Published by Curtis Circulation Company, based on the movie by Twentieth Century Fox. Comic book with black-and-white photos, 64 p. / The Longest Day (A leghosszabb nap, 1962) c. amerikai II. világháborús film képregény-adaptációja, a Great Movies Pictorial sorozat 1. sz. füzete. Angol nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált képregényfüzet, 64 p.
14715.

1962 Darryl F. Zanuck's 'The Longest Day'. Great Movies Pictorial Vol. 1., No. 1. Published by Curtis Circulation Company, based on the movie by Twentieth Century Fox. Comic book with black-and-white photos, 64 p. / "The Longest Day" (A leghosszabb nap, 1962) c. amerikai II. világháborús film képregény-adaptációja, a "Great Movies Pictorial" sorozat 1. sz. füzete. Angol nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált képregényfüzet, 64 p.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft