8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Chevrolet Oldtimer autó, nagyméretű, modern nagyítású fotó, dekoratív, üvegezett fém keretben, hátoldalán jelzett (Photo by Desiderio, Volendam), külső méret: 82,5x65 cm