Bolhapiac Tételek száma: 561
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2699659
11979
424
3200
Flea Market
15 db különféle díszdoboz, tok (éremtartó, gyűrűs, ékszeres, stb.), vegyes méretben és állapotban 2699211
11980
424
Flea Market
20 db régi patikai, gyógyszeres üveg, papír- és fémdoboz, kenőcsös tubus, közte néhány tartalommal 2698013
11981
424
Flea Market
Üveg hamutál, alján szivarcímkés mintával, réz bevonattal, csorbákkal, d: 12 cm 2697411
11982
424
Flea Market
Retró asztali lámpa, fém, piros zománcfestéssel, állítható, kopottas állapotban, hiányos kábelezéssel, m: 37 cm 2697399
11983
424
Flea Market
3 db antik fa kézi gyalu, kettő Joh. Weiss & Sohn Wien jelzéssel, vegyes állapotban, h: 21,5 - 25 cm 2697349
11984
424
Flea Market
Régi falióra (MÁV várótermi), bádog, aranyszínű festéssel, hátoldalán "G. J. 1929. III." felirattal. Korának megfelelő, kissé kopottas, rozsdafoltos állapotban, d: 29 cm 2697174
11985
424
3800
Flea Market
Nuncsaku, fa markolattal, fém véggel és lánccal, kopásnyomokkal, h: 75 cm 2696732
11986
424
Flea Market
2 db indiai / távol-keleti réz váza, kopásnyomokkal, m: 20 - 22 cm 2696646
11987
424
Flea Market
24 db retró fa vonalzó, h: 31 cm, jó állapotban, dobozban 2696645
11988
424
Flea Market
24 db retró fa vonalzó, h: 31 cm, dobozban 2696208
11989
424
Flea Market
Overmax 9" (23 cm) képátlójú hordozható LCD TV, tartozékaival, eredeti, sérült dobozában, működik, típus: OV-PTV-212 2700372
11990
424
Flea Market
Bakony önműködő borotvapenge fenőkészülék. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft