Bolhapiac Tételek száma: 561
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603294
11967
424
Flea Market
Reichert orvosi kellék, dobozban, hibátlan. 2567298
11968
424
Flea Market
5 db fém kólás (Coca Cola) palack, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2576805
11969
424
Flea Market
Leinbrock's Ideal kávédaráló, fa és fém, rozsdás, helyenként lepattogott festékkel, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2518444
11970
424
Flea Market
Retró Szovjet gyertyatartó, réz ötvözet, kopott, m: 19cm 2655254
11971
424
Flea Market
Mercedes SLS AMG 2010 modell. 11 cm 2650355
11972
424
Flea Market
Szovjet sakkóra, javításra szorul, mechanikus szerkezettel, 11x22x6cm 2641793
11973
424
Flea Market
Régi kozkajáték, sérült, 44x30 cm 2619459
11974
424
Flea Market
Vegyes bolha tétel (velencei souvenir maszk, ólomkristály bordó talpaspohár, macska / cica formájú fa diótörő, retró, angyalkás porcelán gyertyatartó, jelzett, réz gyertyatartó, Hollóházi bonbonier, macska formájú mini persely, jelzett tejszínkiöntő, stb.) Vegyes méretben. 2700793
11975
424
Flea Market
Jelzés nélkül: Albatrosz, öntött fém, rozsdás, m: 22 cm 2700141
11976
424
Flea Market
Alfred Hitchcock filmrendezőt mintázó maszk, kaucsuk, 1987-es jelzéssel, jó állapotban / Alfred Hitchcock rubber mask, in good condition 2700101
11977
424
Flea Market
Nara inox konyhai kés szett, 3 db, fa tokban, használatlan állapotban, eredeti dobozában 2699756
11978
424
Flea Market
Cérna csipke függöny vagy ágytakaró, rojttal, nagyméretű, kb. 290x180 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft