Tormay Cecile: Két forradalom. Részletek Tormay Cecile Bujdosó Könyvéből. Nemzeti Könyvtár 73-74. sz. Bp., (1942), Nemzeti Könyvtár (Stádium-ny.), 127+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.