14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Grundig, Lea (1906-1977): Illusztráció Makszim Gorkij Az anya c. művéhez (Maxim Gorky: Mother). Litográfia, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70×49 cm / lithograph on paper, signed, framed, spotty on the edge