Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
42 000Ft 113,51EUR, 123,53USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően XX. sz. első felében működött magyar festő: Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm