https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 45

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1940 ,,Az Újévre és mindenféle Családi Ünnepnapra már most minden jót kíván Pinterits Tibor! Klisé, papír. 11x16 cm (Újságból kivágott)
10543.

1940 ,,Az Újévre és mindenféle Családi Ünnepnapra már most minden jót kíván Pinterits Tibor! Klisé, papír. 11x16 cm (Újságból kivágott)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Vesztróczy Manó (1875-1955). Ex Libris Löwengard János doktor ügyvéd. Fametszet, papír, jelzett,, 9x5 cm (Újságból kivágott)
10544.

Vesztróczy Manó (1875-1955). Ex Libris Löwengard János doktor ügyvéd. Fametszet, papír, jelzett,, 9x5 cm (Újságból kivágott)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
8
Nagy Sándor: (1868-1950): Ex libris K. Radics Jenő. Fametszet, papír. 10x5,5cm
10545.

Nagy Sándor: (1868-1950): Ex libris K. Radics Jenő. Fametszet, papír. 10x5,5cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris A. Szilágy!, klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5x12 cm
10546.

Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris A. Szilágy!, klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5x12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
8
Bernhard Wenig (1871-1940). Ex Libris Gustav Droner. Klisén jelzett. Fametszet, papír. 12x7cm
10547.

Bernhard Wenig (1871-1940). Ex Libris Gustav Droner. Klisén jelzett. Fametszet, papír. 12x7cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
8
B. Koppány György: Boldog Újévet. Klisé, papír, jelzett, 10x8 cm
10548.

B. Koppány György: Boldog Újévet. Klisé, papír, jelzett, 10x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Willi Geiger (-). Ex Libris Josefine Leoner. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 10x11cm
10549.

Willi Geiger (-). Ex Libris Josefine Leoner. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 10x11cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
Kofanov: Erotikus ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Russian erotic bookplate. Engraving, signed. 9x10 cm
10550.

Kofanov: Erotikus ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Russian erotic bookplate. Engraving, signed. 9x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
ET jelzéssel: Űrhajós ex libris. Fametszet / Russia astronaut bookplate wood-engraving. Signed 8x11 cm
10551.

ET jelzéssel: Űrhajós ex libris. Fametszet / Russia astronaut bookplate wood-engraving. Signed 8x11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Buék 1973. Fametszet, papír, jelzett, 7×10 cm
10552.

Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Buék 1973. Fametszet, papír, jelzett, 7×10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Haranghy Jenő (1894-1951): Söreghy János, fametszet, papír, jelzett a metszeten,, 7x7 cm
10553.

Haranghy Jenő (1894-1951): Söreghy János, fametszet, papír, jelzett a metszeten,, 7x7 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm
10554.

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz