Hollóházi KÉV Metro retro porcelán mokkás csészék és cukordobozok. 9 d... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Hollohazi-KEV-Metro-retro-porcelan-mokkas-cseszek-es-cukordobozok-9-db-csesze-9-alj-ket~II2693326
2693326
11225
423
Leírás: Hollóházi KÉV Metro retro porcelán mokkás csészék és cukordobozok. 9 db csésze, 9 alj, két cukordoboz. Matricás, jelzett, minimális kopással
: nagy_andras