Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~27/Herendi-ETON-mintas-lapos-tanyer-2-db-jelzett-kopott-mazrepedessel-d-25-cm~II2685997
2685997
11187
423
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel, d: 25 cm
: karap_norbert