Militária

Tételek száma: 51

32514.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül, műanyag tokban T:2 ph Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon in a plastic hard case C:XF edge error NMK 249.
32515.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, műanyag tokban T:2 ph Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon in a plastic hard case C:XF edge error NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés fül nélkül (2x) + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-3 patina, ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ear (2x) + Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ear C:XF-F patina, edge error NMK 249., 428.
32516.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés fül nélkül (2x) + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-3 patina, ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ear (2x) + Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear C:XF-F patina, edge error NMK 249., 428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 ph Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF edge error NMK 249.
32517.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 ph Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF edge error NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem hadifém kitüntetés, viseltes mellszalaggal T:2-  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal war metal decoration with worn ribbon C:VF NMK 137.
32518.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés, viseltes mellszalaggal T:2- Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" war metal decoration with worn ribbon C:VF NMK 137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- karc, ph Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF scratch, edge error NMK 133.
32519.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- karc, ph Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF scratch, edge error NMK 133.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. A Császári és királyi besztercei 63. gyalogezred zománcozott bronz jelvénye, mustár sárga zománccal, hátlapon ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (30x27mm) T:1- zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge of the Kaiserliche ung Königliche 63rd Infantry Regiment of Bistrita, enamelled flag shaped cap badge with mustard yellow enamel and makers mark ARKANZAS BUDAPEST on reverse (30x27mm) C:AU enamel error
32520.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
32521.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:1- Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:AU NMK 310.
32522.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:1- Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:AU NMK 310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag ás függesztőkarika nélkül. Szign.: Kautsch T:2- patina Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration without ribbon and suspension ring. Sign.: Kautsch C:VF patina NMK 310.
32523.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag ás függesztőkarika nélkül. Szign.: Kautsch T:2- patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration without ribbon and suspension ring. Sign.: Kautsch C:VF patina NMK 310.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32524.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 I. Világháborús felvarrható hadifém sapkajelvény (65x37mm) T:1- kis patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 sew-on war metal cap badge from World War I (65x37mm) C:AU small patina
32525.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" I. Világháborús felvarrható hadifém sapkajelvény (65x37mm) T:1- kis patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on war metal cap badge from World War I (65x37mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft