32423.
423. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
Franciaország 1977. "Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója" a UNESCO megbízásából készült kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (30g/0,925/41mm) T:1- patina, kis ph France 1977. "The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (30g/0,925/41mm) C:AU patina, small edge error