19012.
423. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
80 000 Ft
216,22 EUR, 235,29 USD
Ezüst (Ag) vodkás pohár, 6 db, vésett virág motívummal,belül aranyozott, néhányon kis kopással, jelzett, nettó: 266g, m:8,5cm